04 June 2012

List of Parliamentary candidates for CNRT



Lista Kandidatu Partidu CNRT Nian Ba Periódu 2012-2017

Tuesday, 22 May 2012 16:14Written by MX


Dili MLP: Lista kandidatura Partidu Kongresu Nasional Rekonstrusaun Timor Leste (CNRT) nian ba periodu 2012-2017

1. Kay Rala Xanana Gusmão

2. Dionisio Babo Soares

3. Fernanda Lay

4. Vicente da S. Guterres

5. Eduardo Barreto

6. Virginia Ana Belo

7. Arão Noe

8. Duarte Nunes

9. Brigida Correia

10. Adérito Hugo

11. Natalino dos Santos

12. Maria Rosa da Cãmara

13. Izilda Perreira Soares

14. Pedro da Costa Martins

15. Virgilio Marçal

16. Mateus de Jesus

17. José da Sivla- Folaran

18. Carmelita Moniz

19. Domingas Alves da silva- Bilo Mali

20. Jacob de Araujo

21. Cesar Valente de Jesus

22. Anselmo da Conceição

23. Jacinto Viegas

24. Ángela Corvelo

25. Albina Marçal Freitas

26. Antónia Ximenes Serpa

27. Francisco da Costa

28. Domingos C. De Araujo

29. Agostinho Lay

30. Bendita Moniz Magno

31. Manuel da Costa Guterres

32. Cristóvão Barros

33. Fátima Belo

34. Patrocinio F. dos Reis

35. Manuel Soares Salsinha

36. Rosa Baptista- Biante

37. Ivo Valente

38. Marçal Avelino Ximenes

39. Veneranda Lemos

40. Jesuino Matos

41. Ilídio Ximenes da Costa

42. Delfina C. S. Rangel

43. João Olivio

44. José Telo Critóvão

45. Aliança da Costa

46. Serafin da Costa Flores

47. Macos Xavier

48. Filomena de Oliveira Camóes

49. Marcos Cardinal

50. José Reis Magno

51. Salustiana Simóes

52. Martinho Laurentinho Bere

53. Santiago Barreto

54. Augusta Nunes

55. Antónia Araujo

56. Manuel Pinto

57. Lucia Táeki

58. Egas Barros

59. Manuel Reis Oliveira

60. Flavia M. Augusta Martins

61. João Aroujo Leki

62. Gonsalo Soares

63. Luciana da Cruz

64. Antoninho Salsinha

65. Valente Ramos Bianca

No naran suplmente sira mak tuir mai ne’e
Ivone de Jesus Santos
Sérgio Lobo
Amandio de Sá Benevides
Isabel Gomes
Paulo De Fátima Martins
João Gonçalves Perreira
Alexandrina F. Dos Santos
Marcelino Cunha
João Tabes

10. Rita Ana Lucia Martins

11. Zeferino do S. Sequeira

12. Hermenjildo da Costa

13. Umbelina Sanches Soares

14. José Virgilio Rodrigues Ferreira

15. Pedro Horacio

16. Dionisia Maria Sávio

17. Albino da Silva

18. Adroaldo da Costa

19. Virna Ermelinda

20. Luis da Silva Andrade

21. Oscar de Araujo

22. Rosita Perreira de Carvalho

23. Carlito Pinheiro

24. Júlio Coel

25. Micaela Ximenes

No comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...